כל מה שנותנים לך בתי הדפוס ויותר... הרבה יותר...
כי אתה יכול להיות בטוח שמבינים אותך, מה שביקשת – תקבל... ובזמן, באיכות גבוהה ובמחירים נוחים,  נייעץ לך בהעברת המסר, בתכנון, בעיצוב ובביצוע מושלם.
למעלה מעשרים שנות נסיון עושים את ההבדל, ואתם מרוויחים.


ואתה יכול להיות רגוע... כי בחרת נכון – בחרת בנו.
אנחנו אוהבים את העבודה שלנו. וכשזה נוגע לאהבה, אתם מרוויחים. כי כל לקוח מקבל את הטיפול האישי, השרות הטוב ביותר וכל עבודה את הנגיעה האישית שלנו, בוחרים רק את הטוב ביותר!
כרטיס ביקור, הזמנות אירועים, לוח שנה, גלויות פרסום, ניירת משרדית, אלבומים מעוצבים, שלטים, קאפות, שמשוניות, רולאפים, קנבסים, חותמות, מעטפות, ניירת משרדית, פנקסים, פולדרים, קטלוגים, עיצוב גרפי, דפוס דיגיטלי משוכלל, מחלקת מדבקות ותוויות דיגיטליות בצורות שונות בשטנץ דיגיטלי, התמחות בכמויות קטנות ובינוניות.
לא כולם יכולים להציע מוניטין מקצועי וליווי אישי צמוד, ע"י אנשי מקצוע מיומנים ואנשי ביצוע מעולים.
בפרומו מדיה שמחים לחלוק עמך את הניסיון הרב שנצבר אצלנו במהלך השנים – איך לתכנן את העבודה? גודל? צבע? זמן? ואפילו, אילו תקלות "לא צפויות" צפויות לך. בפרומו מדיה מקפידים על איכות הביצוע החל משלב הרעיון, דרך העיצוב הגרפי, סריקות, בניות ועיבודים ועד לשלב ההדפסה והגימורים המהודרים ביותר.

בדפוס הדיגיטלי פרינט סטופ משתמשים בחמרי הגלם המשובחים ביותר בעולם, תוך הקפדה על דיוק, איכות החומר, שלמות הגימור והדגשה מירבית על שירות ואמינות, בכדי להבטיח שהמוצר שתקבל יהיה יותר ממושלם.המיכון החדש בפרומו מדיה:

 מכונת דפוס דיגיטלית של XEROX המצטרפת לקו הדיגיטלי של 2 מכונות דיגיטליות נוספות. מדפיסה באיכויות שלא היכרתם בעבר, משקל נייר החל מ-60 גר` ועד 350 גר` קשיח, גודל מקסימלי 330X488, הדפסה דו צדדית אוטומטית בדיוק מושלם. מתאים לכמויות קטנות ובינוניות, הדפסה מיידית, מגוון סוגי נייר ומדבקות, דיוור ישיר ממוען אישית, דאטה ואימג`ים.

 מדפסת בפורמט רחב של MIMAKI ברוחב גליל של 160 ס"מ, אורך ללא הגבלה. מדפיסה באיכויות HD ומתאימה לתנאי חוץ, שמש, גשם ושלג..., מדפיסה על מגוון חומרים כמו, מדבקות ויניל מט ומבריק, נייר לפוסטרים, שמשונית, קנבסים, דגלים, קאפות, רולאפ, פי וי סי, אלומיניום ועוד... משלימה אותה מכונת הפלוטר החותך, גם של MIMAKI המאפשרת חיתוך אותיות, חיתוכי שטנץ דיגיטלי למדבקות ועוד.

 מכונת חיתוך בלייזר לייצור חותמות באיכות הטובה בעולם, דיוק ועמידות לאורך זמן, כולל אפשרות לחותמת לוגו, חתימה וכו`.  כמו כן, ניתן לחרוט על עץ, נייר, פרספקס.מכונת חיתוך בלייזר לייצור חותמות באיכות הטובה בעולם, דיוק ועמידות לאורך זמן, כולל אפשרות לחותמת לוגו, חתימה וכו`.  כמו כן, ניתן לחרוט על עץ, נייר, פרספקס.